(071) 38 38 43 10
امروز ۴ تیر ۱۴۰۱

شیمیایی طب ایران(IMC)

ورودی 2 - طبقه1 - واحد 109

شیراز - بلوار امیرکبیر - برج صنعت - ورودی 2 - طبقه اول - واحد 109
8-17
36212176( 071 )
36212176 ( 071 )
09127118961-09178160978
info@imclabtech.com
www.imclabtech.com

فروشگاه شیمیایی طب ایران( IMC) فعاليت خود را از سال 1394 با هدف تهیه و توزیع تجهیزات و اقلام مورد نیاز آزمایشگاه های نفت و شیمی، صنایع کشاورزی، موادغذایی و بهداشتی، دارویی، تشخیص طبی، پژوهشی و تحقیقاتی و با تمرکز ويژه بر ارتقا سطح کیفی محصولات قابل ارائه و خدمات پس از فروش، آغاز نموده است. اين فروشگاه از ابتداي فعاليت خود و با اتکا به دانش، تخصص و تجربه کارشناسان خود و با بهره گيري از نیروهای متخصص و با پشتوانه تيم فني متشکل از متخصصين با تجربه و کارشناسان ارشد توانسته است به تعداد متعددي از متقاضیان محترم به صورت مطلوب خدمت رسانی نماید و امیدوار است که بتواند قدمی هرچند کوچک در جهت بهبود سطح کیفیت مواد و لوازم مورد نیاز متقاضیان عزیز و نیز ارتقا سطح خدمت رسانی به این عزیزان بردارد. در ادامه زمينه هاي فعاليت، محصولات و سوابق فروشگاه به طور اجمالی آورده می شود.

  

 - زمينه هاي فعاليت

  • ارائه ی مواد شیمیایی آزمایشگاهی و صنعتی از برندهای معتبر دنیا مانند: مرک، شارلو، کارلو اربا، اکروس
  • ارائه ی شیشه آلات آزمایشگاهی با کیفیت
  • ارائه ی انواع لوازم پلاستیکی و پروپیلن مورد مصرف آزمایشگاه ها شامل: انواع بشر، ارلن، مزور، قیف، پی ست، بطری، باریل شیردار، قطره چکان، انواع تیپ (سرسمپلر)، پلیت ها و پتری دیش های آزمایشگاهی، رک، تیوب و لوله های آزمایشگاهی و ... .
  • ارائه ی انواع دستگاه های روتین و تخصصی مانند: فور، آون، اتوکلاو، انکوباتور ساده و شیکردار و یخچال دار، بن ماری ساده، سرولوژی و سیرکوله دار، هات پلیت، پیپتور، ترمال سایکلر و ... .
  • ارائه ی انواع دستگاه های مرتبط با حیطه ی آب و فاضلاب مانند: انواع اسپکتروفتومترهای UV-Visible و UV، انواع دستگاه های رنگ سنجی، انواع pH مترهای رومیزی و پرتابل، هدایت سنج (EC متر)، DO متر، COD متر، BOD متر و ... از برندهای معتبر هک و فونیکس آلمان
  • ارائه ی انواع ترازوهای روتین و دقیق آزمایشگاهی و رطوبت سنج ها از برند آمریکایی aczet
  • ارائه ی انواع محیط ها ی کشت میکروب و قارچ، ساخت کمپانی های مرک، تتراکم و های مدیا در سایزهای صد گرمی و پانصد گرمی
  • ارائه ی انواع کاغذ صافی و فیلترهای آزمایشگاهی، ساده، اشلس (بدون خاکستر)، ممبران فیلتر، فایبرگلاس و سیستم های فیلتراسیون غشایی از کمپانی های معتبر واتمن، S&S و سارتریوس

 

محصولات / خدمات

نظرات (0)

نظر خود را بنویسید!